Milí sběratelé, milé sběratelky …

Dovolte mi, abych Vám představil projekt Geocoin-land.com, který byl intenzivně připravován více než šest měsíců. Záštitu převzala společnost GC LAND s.r.o., která vznikla v rámci příprav tohoto projektu v červnu 2010. Stanovili jsme si několik cílů. Především vyrábět kvalitní sběratelské trackovací mince zvané Geocoiny, používané ve hře Geocaching a tím výrazně oživit nejen Český ale i světový trh s tímto sběratelským sortimentem.

Společnost GC LAND s.r.o. má k dispozici několik špičkových interních i externích grafických designérů, kteří tvoří jedno úchvatné umělecké dílo za druhým. Klademe vysoké nároky na design našich výrobků a produktů s důrazem na efektivní řešení v oblasti kreativity a ergonomie.

Proč si objednat geocoiny do své sbírky ještě dnes ?

Protože vysoká exklusivita našich mincí je zaručena několika faktory:

 

1.      Kvalita - Mince jsou vyrobeny z velmi kvalitních slitin a vyplněny jednou z nejkvalitnějších akrylových barevných výplní.

2.      ExklusivitaNěkteré mince, které naše designérské studio vyprodukuje, budou vyrobené v minimálním množství, řádově jen několik desítek kusů.

3.      Limitované ediceKaždá limitovaná mince, která se doprodá, již nebude nikdy dána do výroby.

4.      Sběratelské sérieKaždá mince bude součástí jedné z námi připravovaných exklusivních  sběratelských sérií.

5.      Kvalitní investice Vysoká obchodovatelnost s GC mincemi v internetových aukcích je předem zaručena tím, že mince budou vzhledem k jejich limitované výrobě a jejich exklusivitě nabývat na své hodnotě. Dnes se některé sběratelské kousky dokáží vydražit i za několik tisíc korun, což mnohonásobně převyšuje jejich původní hodnotu.

 

Radek Sigmond

Jednatel společnosti

GC LAND s.r.o.

 

obchodní jméno GC LAND s r. o.,

IČ: 291 03 690, DIČ: CZ291 03 690 

zápis v obchodním rejstříku: Krajský soud v Plzni, oddíl C, vložka 24920,

sídlo: Netunice 37, Plzeň – Jih, p. Nezvěstice, 33204,

Jednatel: Radek Sigmond , písemný kontakt: info@geocoin-land.com

kontaktní údaje pro komunikaci: tel. GSM +420774135513, provozní hodiny 10:00-14:00 pondělí až pátek,

číslo bankovního účtu: FIO Banka a.s.  2600164796/2010